Top

Hakkımızda

Müşterilerine ürün/hizmet sağlarken, yasalara ve mevzuatlara uygun olarak faaliyetlerini yürütür. Faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürebilmesi için bütçe çalışmaları ile belirlenen ticari hedeflerini ve bunları etkileyen kalite performans hedeflerini gerçekleştirmeyi amaçlar. Çevreye karşı duyarlı ve topluma karşı olan sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak hareket eder.

Kalite konusunda kendi kadar duyarlı tedarikçilerle çalışır ve birlikte gelişmeyi sağlar. Kalite, verimlilik ve müşteri odaklılık ilkeleriyle yola çıkan Aster Plastik bugün üretim anlayışı, kurumsallaşmaya ve markalaşmaya verdiği önem, tüketici taleplerini ön planda tutan yaklaşımı ile sektöründe bir dünya markası olma yolunda hızla yol almaktadır.

Aster Plastik deneyimli çalışanları ve son teknoloji makine ekipmanları ve düzenli olarak gerçekleştirdiği yatırımlar sayesinde üretim portföyünü istikrarlı olarak genişletmektedir.

Aster Plastik çalışanları kendi bilgi ve tecrübelerini kalite standartlarında müşteri beklentilerini karşılamak, zamanında teslimat yapmak ve uygun fiyatlandırma yapmak için kullanır.

Vizyon

Müşteri memnuniyetini esas alarak ilerleme sağlamak. Gelişen teknolojiyi takip ederek yenilikçi bir tutum izlemek ve sektörde önde gelen olmak.

Misyon

Düşük maliyetli ve kaliteli ürünler sunarak sektörde tercih edilen isim olmak. Çalışanlarımızın gelişimi ve verimliliğini düşünerek hamlelerde bulunmak.
WhatsappWhatsapp